Jak zostać stylistką rzęs, kilka niezbędnych porad

Jeżeli marzysz o tym żeby zostać stylistką rzęs, ale nie do końca masz pojęcie jak się za to zabrać, a twój zawód na mało wspólnego z tym czym naprawdę chciałbyś się zajmować dam Ci kilka rad które pomogą w osiągnięciu celu !
1. Wybierz dobre szkolenie. Jeśli widzisz że ktoś oferuje Ci kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, 2D,3D i innych objętości w cenie 300 zł, ponadto zapewnia Cię że zajmie to zaledwie kilka godzin odpuść. Podstawowe szkolenie zagęszczania oraz przedłużania rzęs metodą 1:1 powinien kosztować ok.1000zl i trwać co najmniej 8h. Z czego przez ok.2h zostanie nam wyłożona teoria, reszta to praca na modelce. Warto zwrócić by kurs był indywidualny.
2. Wybieraj polecane, markowe akcesoria, narzędzia, oraz płyny. Na produktach nie oszczędzamy, ponieważ użycie złej jakości kleju, rzęs, płynów lub innych rzeczy które mają bezpośredni kontakt ze skórą klientki, skutkować może uszczerbkiem na jej zdrowiu. Starajmy się wybierać także markowe narzędzia, będziemy cieszyć się nie tylko lepszą jakością ale także dłuższą trwałością.
3. Dużo samozaparcia. Może wydawać się to banalne, jednak w tej branży Bardzo ważne jest samozaparcie, oraz zaangażowanie i chęć dalszej nauki. Nie możemy bowiem zapominać że branża beauty, jest oparta na trendach za którymi musimy nadążyć!